Lektoři

Mgr. Lenka Zapletalová

Majitelka školy, lektorka angličtiny a němčiny, překladatelka a tlumočnice.

Vystudovala anglickou a německou filologii se specializací na překladatelství a tlumočnictví na Filosofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Teoretické znalosti doplnila praktickými zkušenostmi během zahraničních pobytů a stáží v USA, Velké Británii a Německu. Již více než 15 let pracuje jako lektorka, překladatelka a tlumočnice. Má zkušenosti s výukou v nejrůznějších typech škol i kurzů, s překlady obchodních, právních i technických textů z různých oborů a tlumočením, zejména konsekutivním a výjezdním.

„Vím, že je nutné ušít výuku „na míru“ a najít si individuální přístup ke každému studentovi. Opravdu každý se může naučit komunikovat v cizím jazyce, proto neváhejte a pusťte se do toho! Těšíme se na vás!“

Mgr. Martina Trachtová

mtracht-cbVyučuje francouzský jazyk, který vystudovala na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, a anglický jazyk, z něhož složila základní státní zkoušku. Dále je také aprobovanou vyučující pro základy společenských věd. V průběhu studia na univerzitě pracovala ve Švýcarsku jako au-pair, kde se starala o 3 děti.

Má zkušenosti s výukou na základní, střední i jazykové škole.

„Ráda předávám své znalosti a zkušenosti ostatním, a to dětem i dospělým“.

Mgr. Zdeňka Robertson

Mgr. Zdeňka RobertsonVyučuje anglický jazyk. Absolvovala gymnázium s jazykovým zaměřením v Praze a Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy – obor bohemistika. Složila státní všeobecnou zkoušku z AJ, mezinárodní zkoušku CAE a zkoušku pro učitele angličtiny TKT. Během studia pracovala v USA jako au-pair. Působila jako lektorka anglického jazyka na pražských jazykovkách Akcent a Polyglot. V rámci svého zaměstnání vyučovala jak ve firmách (např. Bosch, Mc Cann Ericson), tak ve státních institucích (ministerstvo zemědělství, ministerstvo kultury). Vedla pomaturitní kurzy a přípravné kurzy na FCE a CAE. Vyučovala též na základních školách. Je vdaná za britského občana Christophera Robertsona, mají dvě děti.

 

Bc. Miroslava Vojtěchová

Bc. Miroslava Vojtěchová

Vystudovala pedagogiku cizích jazyků na Pedagogické fakultě Jihočeské Univerzity. Absolvovala řadu metodických kurzů doma i v zahraničí. Složila jazykové zkoušky z anglického jazyka FCE a CAE. V rámci studia absolvovala několik studijních pobytů ve Velké Británii. Již 12 let vyučuje anglický jazyk děti i dospělé, jak individuální, tak skupinovou výuku.
 
Ve své praxi se řídí tímto mottem: „Když děláš to, co máš rád a sdílíš to, co umíš, otevíráš nový prostor druhým i sobě.“
 

Bc. Elena Piskač

jelenaPochází z Republiky Komi, která leží na severu Ruské federace. Absolvovala akademické gymnázium v Rusku se zaměřením na humanitní vědy, vystudovala statní Vysokou školu v Rusku obor Mezinárodní vztahy a dějiny.  Má diplom z Metropolitní Univerzity v Praze obor Mezinárodní vztahy a Evropská studia.

Od roku 2009 žije v České republice.

Kateřina Holubová

Vystudovala střední hotelovou školu v Poděbradech. Poté pracovala na různých pozicích v hotelovém průmyslu, zejména v oblasti PR a lidských zdrojů. 2 roky strávila v Austrálii, kde úspěšně složila zkoušku z anglického jazyka úrovně C1 – CAE. Nyní se věnuje výuce angličtiny jak dětí, tak dospělých, individuálních i skupinových kurzů. Na výuce angličtiny ji nejvíce baví motivovat lidi a předávat zkušenosti z cestování.

Thomas Elliot Witkowski, B.A.

Pochází z Ohia v USA. Vystudoval bakalářské studium na University of Indiana – obory biologie a filosofie. Poté pobýval v Ekvádoru a Itálii a nyní již více než 2 roky žije v Praze. Ve Voticích vyučuje již druhým rokem anglickou konverzaci dospělé i děti, individuální i skupinové kurzy. Tato práce ho baví, protože je hravá a různorodá a může při ní uplatit svůj improvizační a herecký talent.