S radostí Vám oznamujeme termíny letních příměstských táborů 2019!

1. Anglický příměstský tábor pro děti od 4-7 let bez přespání: Dráčkovy patálie” 5.-9.8.2019
Cena: Kč 2700,-

Tábor se koná pondělí – pátek od 8.30 do 15.30 v prostorách Jazykovky Votice, za hezkého počasí venku ve Voticích a nejbližším okolí. Cena zahrnuje: teplý oběd, 2 svačiny a pitný režim, výukové materiály a další pomůcky.
Děti jsou ve skupinkách po max. 9, rozděleny podle svých znalostí AJ. Výuka je hravá a komunikativní formou celotáborové hry. Výuku vedou kvalifikovaní lektoři AJ za pomoci studentů – praktikantů. Po domluvě je možno hlídání dětí od 7.30 a do 16.30 hod.

2. Anglický příměstský tábor pro děti od 8 – 11 let s přespáním a rodilým mluvčím: Lost in the New Word!!” (Can We Find the Way Back..?) 29.7.-2.8.2019
Cena: Kč 2900,-

Tábor se koná pondělí – pátek od 8.30 do 15.30 v prostorách Jazykovky Votice, za hezkého počasí venku ve Voticích a nejbližším okolí. Ve čtvrtek večer je táborák a noční hra, poté přespíme v prostorách Jazykovky Votice.
Cena zahrnuje: teplý oběd, 2 svačiny a pitný režim, 1x večeři a 1x snídani, výukové materiály a další pomůcky.
Děti jsou ve skupinkách po max. 9, rozděleny podle svých znalostí AJ. Výuka je hravá a komunikativní formou celotáborové hry. Výuku vedou kvalifikovaní lektoři AJ za pomoci studentů – praktikantů a rodilého mluvčího.

3. Intenzivní kurs angličtiny pro děti od 12-15 let s přespáním a rodilým mluvčím: 26.8-30.8.2019
Cena: Kč 2900,-

Tábor se koná pondělí – pátek od 8.30 do 15.30 v prostorách Jazykovky Votice, za hezkého počasí venku ve Voticích a nejbližším okolí. Ve čtvrtek se přesuneme do nové lokality, která je ale pro děti tajná, večer je táborák a noční hra, poté přespíme ve stanech na určeném místě, které se včas dozvíte.
Cena zahrnuje: teplý oběd, 2 svačiny a pitný režim, 1x večeři a 1x snídani, výukové materiály a další pomůcky.
Děti jsou ve skupinkách po max. 9, rozděleny podle svých znalostí AJ. Výuka je hravá a komunikativní formou celotáborové hry. Výuku vede rodilý mluvčí a kvalifikovaní lektoři AJ za pomoci studentů – praktikantů. Komunikace probíhá po celou dobu pouze anglicky.

Podrobný program Vám zašleme, jakmile bude hotov.

Přihlášky již najdete na www.jazykovkavotice.cz  v Dokumetech v sekci Přihlášky nebo si můžete místo pro dítě rezervovat e-mailem.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na Vaše děti!