Anglické příměstské tábory

Léto se blíží a s ním i naše anglické příměstské tábory v prostorách Jazykovky.

Letos se můžete těšit na:

“ŠKOLU DETEKTIVŮ”

Škola detektivů (plakát)

Anglický příměstský tábor pro děti od 4 do 7 let, který proběhne v termínu 1. – 5. srpna 2016.

V průběhu tohoto tábora se s dětmi staneme opravdovými detektivy a porazíme zlého Gru, který řádí v naší Jazykovce!

V naší letní škole detektivů se naučíme nové dovednosti, zopakujeme si základní slovíčka a fráze a naučíme se slovíčka z dalších 5 konverzačních témat a reagovat na další konverzační fráze. Nováčci v angličtině budou postupovat od začátku.

Výuka bude přizpůsobena věku a znalostem dětí, děti budou rozděleny do skupinek podle svého věku a znalostí. Maximální počet dětí ve skupince bude 9. Výuka bude probíhat hravou formou, v krátkých časových intervalech, které se budou střídat s hrami, písničkami a říkadly – to vše v angličtině. Za hezkého počasí bude program probíhat venku.

S angličtinou budeme začínat v 8.30 a končit v 15 hod, děti můžete vodit od 7.30 a po domluvě je možnost hlídání dětí do 16.30 hod (cena za hlídání dohodou podle počtu dětí). Dětem zajistíme: dopolední a odpolední svačinu, teplý oběd a pitný režim. Po obědě bude následovat odpočinek, podle potřeb jednotlivých dětí. Teplé obědy bude zajišťovat restaurace U Modré kočky ve Voticích.

Cena: Kč 2.700,-

Word Přihláška Word

Uzávěrka přihlášek je 30.5.2016

“THE MYSTERY OF THE HAUNTED HOUSE!!“

(Záhadu strašidelného domu)

Haunted house (plakát)

Anglický příměstský tábor pro děti od 8 do 11 let, který proběhne v termínu 18. – 22. července 2016.

Na tomto příměstském táboře objevíme záhadu strašidelného domu a jeho tajemných obyvatel!

Během bádání si procvičíme základní konverzační témata i gramatické struktury, s tím vám budou pomáhat nejen lektoři angličtiny, ale také rodilý mluvčí. Výuka bude probíhat hravou, komunikativní formou, děti budou rozděleny do skupinek podle svých znalostí. Maximální počet dětí ve skupince bude 9. Za příznivého počasí bude program probíhat venku, také si uděláme anglický táborák s noční hrou a přespáním.

Začneme v 8.30 a končit budeme v 15 hod. Dětem zajistíme dopolední svačinu, oběd a pitný režim. Před táborákem večeři a ráno snídani. Teplé obědy bude zajišťovat restaurace U Modré kočky ve Voticích.

Cena: Kč 2.800,-

Word Přihláška Word

Uzávěrka přihlášek je 30.5.2016

“EPERIMENTAL LAB!!“

(Experimentální laboratoř)

Experimental lab (plakát)

Bring a white coat!!! (Bílý plášť s sebou)

Intenzivní kurs angličtiny pro děti od 12 do 15 let v termínu od 22. do 26. srpna 2016.

Na tomto letním kurzu angličtiny budeme luštit záhadu zapomenuté zaniklé votické výzkumné laboratoře!

Během bádání si procvičíme základní konverzační témata i gramatické struktury, s tím vám budou pomáhat nejen lektoři angličtiny, ale opět také rodilý mluvčí. Výuka bude stejně jako vloni probíhat hravou, komunikativní formou, děti budou opět rozděleny do skupinek podle svých znalostí. Maximální počet dětí ve skupince bude 9. Za příznivého počasí bude program probíhat venku, opět si uděláme anglický táborák s noční hrou a přespáním.

Začneme v 8.30 a končit budeme v 15 hod. Dětem zajistíme dopolední svačinu, oběd a pitný režim. Před táborákem večeři a ráno snídani. Teplé obědy bude zajišťovat restaurace U Modré kočky ve Voticích.

Cena: Kč 2.800,-

Word Přihláška Word

Uzávěrka přihlášek je 30.5.2016

Těšíme se na Vás!!

Lektoři Jazykovky Votice